SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serdar Aziz: Muslera yine bizi kurtardı

Kasımpaşa'yı 2-1 yenen Galatasaray'da Serdar Aziz açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, penaltı kurtaran Muslera'ya teşekkür etti.

Güncellenme: 22:23, 04/12/2016
Serdar Aziz: Muslera yine bizi kurtardı

Galatasaray’ın defans oyuncusu Serdar Aziz her geçen gün takıma daha iyi adapte olduğunu söylerken, penaltı kurtaran Fernando Muslera’ya ayrı bir parantez açtı.

Kasımpaşa galibiyetini değerlendiren Serdar Aziz, “Önemli olan takımın kazanması. Rakiplerimiz bu hafta puan kaybetti. Bu hafta da bizim için önemli bir haftaydı. Bugün iyi oynadığımızı düşünüyorum. Sahadan daha farklı bir skorla ayrılabilir, maçı daha erken bitirebilirdik. Ancak kazanmayı bildik. Böyle bir haftadan 3 puan çıkardığımız için mutluyuz. Önümüzdeki son 3 maçı da kazanıp ilk yarıyı en iyi şekilde bitiririz” dedi.

Kendisini daha iyi hissettiğini vurgulayan Serdar Aziz, “İyi hissediyorum. Her geçen gün daha çok çalışıyorum. Takım arkadaşlarım bana yardımcı oluyor. Herkes sağolsun. Ben de yavaş yavaş daha iyi olacağım” ifadelerini kullandı.

04 Aralık 2016Muslera: Altın değerinde 3 puan kazandıkİlgili Haberi Oku

Kasımpaşa’nın bulduğu goldeki hatasıyla ilgili soruyu da yanıtlayan Serdar Aziz, “Sarı kartım vardı. O pozisyonda rahat çıkamadım. Arkamda arkadaşlarım olacağını düşündüm. Kafaya çıktık, öyle bir pozisyon oldu. Kısmet değilmiş” açıklamalarını yaptı.

Daha hızlı futbol oynamaları gerektiğini vurgulayan Serdar aziz, “Skoru daha erken bulmak için daha önde oynamalıyız. Muslera yine bizi kurtardı. Ona teşekkür ediyoruz. Onun için fazla söylenecek bir şey yok” diyerek sözlerini tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:22:22,