SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Reşit Akçay’dan ilginç açıklama: Devletim benden 20 bin dolar alsın

Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Karabükspor galibiyeti sonrasında yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalarda maça değinmeden önce ülkede yaşanan krize değindi!

Güncellenme: 19:32, 04/12/2016
Mustafa Reşit Akçay’dan ilginç açıklama: Devletim benden 20 bin dolar alsın

Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında Karabükspor’u 2-1 yenen Osmanlıspor’da maçın ardından teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay ilginç açıklamalarda bulundu. Devletin ekonomik mücadele içinde olduğunu belirten Akçay, katkı için 20 bin dolar vermeye hazır olduğunu söyledi.

Akçay şöyle konuştu:

“Maça geçmeden önce sonuçta biz sahada bir mücadele içindeyiz, devletimiz de şu an ekonomik bir mücadele içerisinde. Şahsım olarak Beşiktaş’a, Fenerbahçe’ye Avrupa’da başarılar diliyorum. Engellilerin haftasını kutluyorum.

Siyasetçilerimizden, bütün siyasetçilerden, devleti yönetenlerden, müsteşarlardan hepsinden özür dileyerek, haddimi aşmadan bu ülkenin bu ekonomik savaşında devletim gelip benden 20 bin dolar alsın. Ve bu aldığı parayı bana 10 sene sonra mı öder, 20 sene sonra çocuklarıma mı öder, nereye öderse ödesin. Vergi dairesinden bir tane adamı yollasın bana, ben de ödeyim, paramı vereyim, helali hoş olsun. Ama bunu yaparken devletime bir nezaketsizlik yapmak istemiyorum. Özür diliyorum eğer bir nezaketsizlik varsa.”