SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruma: Fenerbahçe yenilgisinden sonra bırakamazdık

Galatasaray'da iyi oyununu golle süsleyen genç yıldız Bruma, Fenerbahçe yenilgisini geride bıraktıklarını söyledi.

Güncellenme: 21:54, 04/12/2016
Bruma: Fenerbahçe yenilgisinden sonra bırakamazdık

Galatasaray’da golleri kaydeden futbolcular Lukas Podolski ve Bruma maç sonunda açıklamalarda bulundu. Derbiden sonra toparlandıklarını belirten Poldi, kendisini ileri uçta daha özgür hissettiğini söyledi.

Galatasaray’ın deplasman golcüsü Bruma Kasımpaşa’nın kendilerini çok zorladığını söyledi. Bruma, “Çok zor bir maçtı. Deplasmanda zor bir rakibe karşı oynadık ve kazandık. Şimdi kendi sahamızda oynayacağımız maça odaklanmamız lazım. Futbolda kazanmak da var kaybetmek de. Fenerbahçe’ye yenilmezmiz bu işi bırakacağımız anlamına gelmezdi. Bursaspor maçında çok iyi mücadele ettik ve 3 puan aldık. Bu maçta da çok iyi mücadele ederek 3 puanı aldık.” dedi.

PODOLSKI: ÖN TARAFTA DAHA ÖZGÜR HİSSEDİYORUM

Podolski, “Derbi kaybetmek iyi bir şey değil ama biz bu mağlubiyetten sonra toparlandık ve 2 galibiyet üst üste aldık. Yukarıya daha çok yaklaştık. Bugün iyi bir rakibe karşı oynadık ve bize zor anlar yaşattılar.” diye konuştu.

Santrforda forma giymesinin kendisini nasıl etkilediği sorulan Alman futbolcu, “Bu yeni bir şey değiş. Benim ön tarafta oynayınca kendimi daha özgür, daha iyi hissettiğimi herkes bilir. Bundan dolayı da iyi geçti diyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:21:52,