SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Obradovic’ten Fenerbahçe’ye 3 yıllık imza

Obradovic’ten Fenerbahçe’ye 3 yıllık imza

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın başantrenörü Zeljko Obradovic, sarı-lacivertli kulüp ile olan sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.

Fenerbahçe’den beklenen imza geldi. Yönetimle daha önce sözleşmesinin uzatılması konusunda prensip anlaşmasına varan Zeljko Obradovic, yeni anlaşmaya imza attı. Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinden duyurulan habere göre Obradovic, 3 yıl daha Fenerbahçe’nin başında kalacak.

03 Aralık 2016Sergen Yalçın`dan Gökhan Gönül yorumuDört büyüklerde forma giymiş olan eski futbolcu Serger Yalçın, Fenerbahçe – Beşiktaş maçını değerlendirdi.İlgili Haberi Oku

İşte resmi siteden yapılan o açıklama:

“Dünya basketbol tarihinin en başarılı antrenörlerinden biri olan, Erkek Basketbol Takımımızla bir çok başarıya imza atarak hem kulübümüzü hem de ülkemizi gururlandıran ve 2013-2014 sezonundan bu yana takımımızın baş antrenörlüğü görevini üstlenen, Zeljko Obradovic, teknik ekibi ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Genel Menajeri Maurizio Gherardini ile kulübümüz arasında, 3 yıllık yeni sözleşme konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Baş antrenörümüz Zeljko Obradovic ve ekibiyle yapılan anlaşmayla ilgili, 6 Aralık Salı günü saat 14:00'te, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde bir imza töreni düzenlenecektir.

Yapılan anlaşmanın, kulübümüz, camiamız ve Türk Basketbolu için hayırlı olmasını diliyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ”