SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’ten Fenerbahçe taraftarına Gökhan Gönül sitemi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gökhan Gönül'ün Kadıköy'de uğradığı hakaretlere anlam veremediğini söyledi.

Güncellenme: 00:06, 04/12/2016

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gökhan Gönül’e tepki gösteren Fenerbahçe taraftarlarına siteme etti. Güneş, “Önce iyi oyuncuydu şimdi mi kötü oldu. Fenerbahçe’den başka gelmek isteyen bir oyuncu da vardı gelmedi. Ozan’ı da almak istemiştim” diye konuştu.

İsmail Köybaşı’nın Fenerbahçe’ye gitmesi gibi Gökhan Gönül’ün de Beşiktaş’a transfer olduğunu anlatan Güneş, şunları kaydetti:

“Fenerbahçe’den başka gelmek isteyen oyuncu da vardı, gelmedi. Önce çok iyi oyuncuydu, şimdi mi kötü oldu. Kızdıkları için mi sevdikleri için mi anlamıyorum. Ne oyuncuya hakaret etmek doğrudur, ne de oyuncunun taraftara tepkisi doğrudur. Oyuncuları baskı altına almaya çalışmaya saygı duyarım. Aşağılama duygularını onlara değil kendinize yapmış olursunuz. Sevdiğiniz, başarılı biri mi şimdi mi uyandınız? İsmail gelse ‘alkışlayın’ demiyorum ama yuhalamayın. Duygu bağlarından çıkıp rasyonel düşünmeliyiz. Şener’i de çok istemiştim alamadım. Ozan gol attı konuşmayayım mı? Bunlar çocukça ifadelerdir. Kalıp da yarın gidecek herkese bunu yapma potansiyeli var. Tutarlı olmak lazım. Beğenirsin beğenmezsin, beğeniyorsan tutuyorsan zaten.”

gokhan-gonul-125

Yayınlanma Tarihi:23:21,