SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wesley Sneijder’den ‘U’ dönüşü! Şaka yapmış

Galatasaray’ın yıldızı Sneijder, geçen haftalarda hayalinin Milan’da oynamak olduğunu İtalyan basınına açıklamıştı. Oyuncunun menajeri “Wesley şaka yaptı” dedi.

Güncellenme: 08:33, 02/12/2016
Wesley Sneijder’den ‘U’ dönüşü! Şaka yapmış

Galatasaray’ın 10 numarası Wesley Sneijder'ın bir süre önce yaptığı, “Hayalim Milan'da oynamak” açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu ifadeler Türk ve İtalyan medyasında geniş yankı uyandırırken, Sneijder'ın menajeri Guido Albers'den dün şok bir çıkış geldi. Albers, Sneijder'ın şaka yaptığını söyledi. Albers, “Wesley'ye ‘Tekrar Inter'de oynamak ister misin' diye sordular, o da ‘Hayır, Milan'da oynamak isterim' yanıtını verdi ama sadece şakaydı” ifadesini kullandı.

02 Aralık 2016Issız adam Jan Olde RiekerinkYanlış kadro tercihlerinin yanı sıra oyuna müdahale edememesiyle eleştirilen ve gözden düşen Galatasaray’ın Hollandalı çalıştırıcısı Jan Olde Riekerink’e, futbolcular ve yönetimden sonra taraftarlar da sırtını döndüİlgili Haberi Oku

Albers, “Eğlence olsun diye bunu söyledi. Gerçek düşüncesi değil. Sneijder Galatasaray'ı çok seviyor. Ayrılmak istemiyor. Sözleşmesinin sonuna kadar kalacak. Ayrılmak için hiçbir nedeni yok. Ailesi İstanbul'da çok mutlu” diye konuştu. Birkaç gün önce Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün'ün Sneijder için gelecek tekliflere açık oldukları yönünde yaptığı açıklamanın ardından Guido Albers'in bu ifadeleri kullanması kafaları karıştırdı.