SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’dan Nevzat Aydın açıklaması

Muharrem Usta'nın başkan seçilmesiyle yönetime giren Nevzat Aydın, Trabzonspor Kulübü'nde futbol ile ilgili olan görevlerinden ayrıldı.

Güncellenme: 19:45, 02/12/2016
Trabzonspor’dan Nevzat Aydın açıklaması

Trabzonspor Kulübü, Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın’ın futbolla ilgili görevlerinden ayrıldığını ve yeni görev dağılımında kulübe farklı alanlarda katkı sağlamaya devam edeceğini açıkladı.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Sayın Başkan Yardımcımız Nevzat Aydın, daha önce Başkanımız, teknik direktörümüz ve scout ekibimiz ile beraber yürüttüğü futbolla ilgili görevlerinden ayrılmıştır. Bugüne kadar göstermiş olduğu yoğun gayretler nedeniyle Başkan Yardımcımız Nevzat Aydın’a çok teşekkür ederiz. Yeni görev dağılımında kulübümüze başka alanlarda katkı sağlamaya devam edecektir. Ayrıca scout ekibimizin sayısında düzenlenme yapılarak 4 kişilik bir grup halinde planlamaya gidilmiştir. Ekip ihtiyaç ve şartlara göre daraltılıp çoğaltılabilecektir. Bundan sonraki süreçte futbolla ilgili kararlar Başkan, teknik direktör ve scout ekibi tarafından sevk ve idare edilecektir” ifadelerine yer verildi.

02 Aralık 2016Nevzat Aydın futboldan çekildiİlgili Haberi Oku