SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samsunspor’da hedef 3 puan

TFF 1. Lig'de ekiplerinden Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Son 3 haftada 1 galibiyet ve 2 beraberliğimiz var. Bu çıkışı devam ettirmek istiyoruz.

Güncellenme: 14:04, 02/12/2016
Samsunspor’da hedef 3 puan

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, 4 Aralık Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Ümraniyespor maçının hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri’nde teknik direktör Osman Özköylü yönetiminde bugün devam etti.

Ümraniyespor maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, karşılaşmadan iyi bir sonuç alacaklarına inandığını belirterek, “Son 3 haftada 1 galibiyet ve 2 beraberliğimiz var. Bu çıkışı devam ettirmek istiyoruz. Ümraniyespor’da bir çıkış içinde ve önemli maçları kazandı. Özellikle kendi sahalarında iyi oynuyorlar. Ama mücadele eden, sahaya kalbini ve yüreğini koyan kazanmak için bir adım öne geçiyor. Bunu biz her maç yapıyoruz. Ümraniyespor karşısında da az hata yapıp, fırsatları değerlendirirsek İstanbul’dan mutlu döneceğime inanıyorum. Kazanırsak önemli bir virajı kazasız atlatmış olacağız. Ben gerçekten iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum” dedi.

Antrenmana sakatlıkları bulunan Canberk Aydın ve Ercan Yazıcı katılmazken, kırmızı beyazlı ekip bugün havayoluyla İstanbul’a giderek maç saatini bekleyecek.