SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol: Fabri’nin futbol hayatı bitebilir

Yorumcu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe ile Beşiktaş derbisini değerlendirdi. Zorlu karşılaşmanın orta saha tercihleriyle çözüleceğini söyleyen Demirkol, maçın kilit adamını da açıkladı.

Güncellenme: 19:53, 02/12/2016
Mehmet Demirkol: Fabri’nin futbol hayatı bitebilir

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın karşı karşıya geleceği mücadele hakkında konuştu. Tecrübeli futbol yorumcusu Beşiktaş kalecisi Fabri ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Demirkol’un programda yaptığı açıklamalar şöyle;

Hem Benfica hem de Başakşehir karşısındaki ilk yarı oyunlarından sonra geri dönebilmek her takımın harcı değil. Hiç bir rakip Beşiktaş karşısında son düdük çalmadan ‘kazandık’ diyemez. Maçtaki kader adamları Tolgay ve İnler’den biri olur. Skoru değil ama oyunu Oğuzhan’la birlikte onlar belirler. Tabii ki Adriano’nun sağlığı da. Skor ise Quaresma ve RVP’nin yeteneklerini kullanma şansını bulmalarında saklı. Diğer iki önemli isim ise Lens ve Fabri. Fenerbahçe’nin 2. yarıya önde girmesi durumunda Beşiktaş geri dönüş konusunda onun driplingleriyle de sınanacak. Ve Fabri… Standart risklerinden en azından bu maç için vazgeçmek zorunda. Bir kaza sadece maçı değil onun Beşiktaş kariyerini de bitirebilir.