SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe yönetimine çifte zafer sözü

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, yöneticilere ligde ve Avrupa'da önemsenecek bir çıkış yakaladıklarını söyleyerek, Beşiktaş ve Feyenoord maçlarından galibiyetle ayrılacaklarının sözünü verdi.

Güncellenme: 09:11, 02/12/2016
Fenerbahçe yönetimine çifte zafer sözü

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Beşiktaş maçı öncesinde tesislere giden Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler ile görüştü. Ligde ve Avrupa'da önemsenecek bir çıkış yakaladıklarını dile getiren Hollandalı hoca, “Şu an her şey yolunda. Önümüzde çok zorlu iki karşılaşma var. Beşiktaş'ı yenip ligde hedeflediğimiz yere ulaşacağız. Ama esas olan ondan sonraki Feyenoord maçında galip gelip Avrupa'da yolumuza devam etmek” dedi.

30 Kasım 2016Aziz Yıldırım`dan Dick Advocaat`a 2 yıllık sözleşmeFenerbahçe Yönetimi, Hollandalı teknik direktörü Dick Advocaat’ın sözleşmesini uzatmak için kolları sıvadı.İlgili Haberi Oku

Ciddi bir aşama kaydettiklerini ve tünelin ucundaki ışığı gördüklerini yöneticilere anlatan Teknik Direktör Advocaat, “Herkesin gözü üzerimizde. Futbolcularıma her maçın önemini tek tek anlatıyoruz. Özgüvenimiz yerinde. Şu anda sadece Beşiktaş'ı konuşuyoruz. Feyenoord maçını düşünmelerine izin bile vermiyoruz. Tüm takım derbiye kilitlendi. Çok olumlu bir hava var. Takımım kazanmak için her şeyi yapacaktır” şeklinde konuştu.

30 Kasım 2016Dick Advocaat, Salih Uçan ile özel görüşme yaptıAdvocaat, Salih Uçan'a, “Yeteneklerine ihanet etme. Çalış ve formayı kap” dedi.İlgili Haberi Oku

Sarı-lacivertlilerin dün yaptığı idman öncesinde öğrencileriyle görüşen Fenerbahçe’nin tecrübeli hocası Advocaat, Beşiktaş'ı tanıdıklarını söyledi. “Takım olarak iyi bir durumdayız” diyen Hollandalı çalıştırıcı, “Beşiktaş derbisinin önemini hepimiz biliyoruz. Zirve takibini sürdürmenin tek yolu Beşiktaş'ı yenmekten geçiyor. Tek düşüncemiz kazanmak olmalı. Beşiktaş ve Başakşehir'i yakalayana kadar puan kaybetme lüksümüz yok” ifadelerini kullandı.