SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wesley Sneijder üzerinden takıma gözdağı

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, “Sneijder için gelecek olan tekliflere açığız” diyerek, satılmayacak oyuncu olmadığının mesajını verdi. Hollandalı yıldızın sözleşmesinde“7.5 milyon Euro’ya serbest kalır”maddesi var.

Güncellenme: 09:12, 01/12/2016
Wesley Sneijder üzerinden takıma gözdağı

Galatasaray’da yönetim, ara transfer döneminin başlamasına 1 ay kala oyuncularına gönderme yaptı. Futbol Direktörü Cenk Ergün, takımın en önemli yıldızlarından Wesley Sneijder ile ilgili, “Gelen tekliflere açığız. Sözleşmesindeki maddesine uygun bir gelişme olursa, bakarız” ifadelerini kullandı. Finansal fair-play kriterlerini de göz önünde bulunduran sarı-kırmızılı yönetim, oyuncuları için gelecek tekliflere açık kapı bıraktı.

01 Aralık 2016Galatasaray`da Adriano sürpriziOcak ayında mutlaka bir forvetle kadrosunu güçlendirecek olan Galatasaray, ilk etapta Brezilyalı oyuncu Adriano ile temasa geçti ve olumlu yanıt aldı.İlgili Haberi Oku

EN CİDDİ TEKLİF MILAN’DAN

Kulüpten bonuslarla birlikte senelik 5 milyon Euro gibi yüksek bir ücret alan Wesley Sneijder'ın 7.5 milyon Euro karşılığında satılması durumunda sarı-kırmızılılar, 12.5 milyon Euro kâr edecek. İtalya'dan Milan'ın talip olduğu Hollandalı yıldız için, İstanbul-Milano arasındaki görüşme trafiği kaçınılmaz olacak. Sezona kötü başlayan Sneijder, geride kalan 12 haftada 1 gol ile 4 asistlik performans sergiledi. Yönetim,Wesley'in ayrılması ihtimalinin olması nedeniyle 10 numara bölgesine gizliden oyuncu bakıyor.