SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den ‘karaborsa’ bilet açıklaması

Fenerbahçe, Beşiktaş derbisi biletlerinin genel satışının devam ettiğini ve karaborsa ile mücadele verdiklerini açıkladı.

Güncellenme: 16:51, 29/11/2016
Fenerbahçe’den ‘karaborsa’ bilet açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Beşiktaş derbisinin biletlerinin satışı ile ilgili açıklamaya yaptı. Sarı-lacivertli kulüp biletlerin genel satışının devam ettiğini bildirdi. Öte yandan Fenerbahçe, karaborsa satışına karşı da güvenlik birimleri ile birlikte ortak çalıştıklarını açıkladı.

Fenerbahçe resmi siteden şu açıklamayı yaptı:

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu'nun 13. haftasında, Fenerbahçemiz ile Beşiktaş arasında, 3 Aralık Cumartesi günü, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak maçın biletlerinin genel satışı devam etmektedir.

Şu ana kadar satılan bilet sayısı 22 bin 672 olup, bilet satışı Passolig’in internet sitesi üzerinden devam etmektedir.

Karşılaşma biletlerinin tükenmesi halinde, taraftarlarımıza Kulübümüz tarafından açıklama yapılacaktır. Bu nedenle taraftarlarımızdan ricamız, resmi bir açıklama yapılana kadar; teknik bir problemle karşılaştıklarında yeniden bilet almayı denemeleri ve maç günü Stadımızda yerlerini almalarıdır.

Ayrıca, karaborsa bilet satışı ve stat çevresinde sahte ürün satışıyla ilgili, kulübümüz emniyet birimleriyle işbirliği içerisindedir ve yasal olmayan satışların engellenmesi adına gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Yayınlanma Tarihi:13:51,