SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Altaylı: Şenol Güneş sürekli ağlama halinde

Fatih Altaylı oynattığı futbolla herkesin takdirini kazanan Şenol Güneş'i eleştirdi. Lig planlaması hakkında TFF'yi topa tutan Güneş'e Altaylı, "Sürekli ağlıyor" dedi.

Güncellenme: 23:55, 28/11/2016
Fatih Altaylı: Şenol Güneş sürekli ağlama halinde

Fatih Altaylı, Şenol Güneş’in TFF’nin fikstür yapılanmasına yönelik getirdiği eleştirilere sert yanıt verdi. “Şenol hoca sürekli bir ağlama halinde” diyen Altaylı en iyi antrenmanın maç olduğunu ve sıkışık fikstürün sıkıntı olmadığını ifade etti.

İşte Altaylı’nın sözleri:

“TFF bu planlamaları yaparken bütün takımlara soruyor, danışıyor. Şenol Hoca sürekli ağlıyor. Bu ağlamak iyi bir şey değil. Bizim için demiyorum, takımı için iyi bir şey değil. Futbolcu ağlayabilir de hoca ağladığı zaman futbolcusuna muazzam bir koz veriyor. Futbolcu kötü oynamadığı, galibiyet alamadığı zaman hocaya ‘senin de dediğin gibi’ diyecek… Şenol Güneş ağlamayacak. Ya rakiplere konuşuyor, ya TFF’nin maç planlamasına konuşuyor. Sürekli bir ağlama halinde. Bu kadar ağlanacak bir durum yok ortada. Maçtan daha iyi bir antrenman olur mu? Niye kaçıyorsun ki maçtan”

GÜNDEM TAŞIMA FİKRİ Mİ VAR

“Artık finale gelmişken elbette bir ara, bir maç ertelemesi yapılır. O zaman İngiliz teknik direktörler ne yapsın. Adamlar haftada 3 maç yapıyor, fazladan bir kupaları daha var. Basketbolcular maçtan çıkıyor, uçağa biniyor gidiyor bir maç daha yapıyor. Basketbol da az bir spor değil. Şenol Güneş bu veryansını yapınca ‘Bu sene takımına güvenmiyor ve şimdiden takımına kılıf hazırlıyor’ diye ben de düşünürüm, futbolcu da düşünür. Herkes de düşünsün. Belki de Şenol Güneş bunları Beşiktaş lehine yapılan hataları, sarı kartları konuşmasın diye mi yapıyor? Bilmiyorum, sanmıyorum. Gündem taşıma fikri belki de vardır, bilemem…”

Şenol Güneş ne demişti?

26 Kasım 2016Şenol Güneş`ten lig planlamasına tepkiBeşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Başakşehir ile 1-1 biten mücadele sonrasında açıklamalarda bulundu.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:20:21,