SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olay yerinde…

Aziz Yıldırım, stada gelirken 4 Nisan 2015’te takım otobüsünün kurşunlandığı yerde incelemelerde bulunup Teknik Direktör Dick Advocaat’a yaşanan kâbus gecesiyle ilgili bilgi verdi.

Güncellenme: 09:10, 28/11/2016
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olay yerinde…

Fenerbahçe kafilesi stada giderken olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. 4 Nisan 2015'te takım otobüsünün kurşunlanması nedeniyle kafile, her zamankinden daha yoğun polis koruması altında tutuldu. Kafileye başkanlık eden Başkan Aziz Yıldırım da kâbus gecesinin yaşandığı Sürmene girişine gelindiğinde olay yerini inceledi. Takım otobüsü kısa bir süre için saldırının yaşandığı bölgede dururken Yıldırım, Teknik Direktör Dick Advocaat'a o dönem gerçekleşen silahlı saldırı ile ilgili bilgi verdi.

28 Kasım 2016Rize`de Moussa Sow`un gecesi… 3 yıl aradan sonra…Biri rövaşata olmak üzere Çaykur Rizespor ağlarını 3 kez sarsan Moussa Sow, kariyerindeki 5. hattrick’e imza attı. Yıldız futbolcu, 21 Eylül 2013’teki Elazığspor maçının ardından ilk kez 3 gol birde attı.İlgili Haberi Oku

YENİLERE ANLATTILAR

O gece takım otobüsünde yer alan ve saldırı anında büyük şok yaşayan futbolcular da hatıralarında kalan kötü anıları yeni takım arkadaşlarına anlattı. Kısa bir beklemenin ardından yeniden yola koyulan kafile, direkt stada gitti.

Yayınlanma Tarihi:09:08,