SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jan Olde Riekerink kredi kazandı

Galatasaray’dan gönderileceği konuşulan Riekerink Bey, yaptığı önemli dokunuşla önceki gün bambaşka bir takım izlettirdi. Böylece Fatih Terim söylentilerinin sesi de biraz olsun kısıldı.

Güncellenme: 09:27, 27/11/2016
Jan Olde Riekerink kredi kazandı

Süper Lig'de son haftalarda kötü günler geçiren Galatasaray, Bursaspor’u hakem Barış Şimşek'in hatalı kararlarına karşın 3-1 yenerek rahat bir nefes aldı. Bu galibiyette en önemli role sahip olan Teknik Direktör Jan Olde Riekerink, yaptığı dokunuşlar ile hem galibiyeti getirdi hem de koltuğunu biraz olsun sağlamlaştırdı. Takımdan gönderileceği iddia edilen Hollandalı, bu zaferle birlikte Fatih Terim söylentilerine de son noktayı koymuş oldu.

27 Kasım 2016Galatasaray`da Klaas-Jan Huntelaar sesleriHollanda basınına göre 33 yaşındaki oyuncu Huntelaar, Sneijder'a “Galatasaray'a gelirim” dedi. Yönetim de ikili görüşmelere başlama kararı aldı.İlgili Haberi Oku

Sürpriz bir şekilde Tolga Ciğerci'yi 18 kişilik maç kadrosuna dahil etmeyen Riekerink, Eren Derdiyok'u da kulübede tutarak Lukas Podolski'yi sahaya tek forvet olarak sürdü. Serdar Aziz ve Hakan Balta'dan yeni bir ikili oluşturan 53 yaşındaki teknik adam, sol bekte görev verdiği Martin Linnes'ten de beklenenden fazla bir verim elde etti. Adana maçından sonra kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin de formasına kavuşarak takımını sırtladı.