SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de devre arası ilk yolcu belli oldu

Form grafiğini yükseltemeyen ve formasını Şener'e kaptıran Gregory van der Wiel, menajerine kulüp bakması için talimat verdi.

Güncellenme: 10:01, 27/11/2016
Fenerbahçe’de devre arası ilk yolcu belli oldu

Büyük umutlarla transfer olduğu Fenerbahçe'de hocasının gözüne girmeyi bir türlü başaramayan Gregory van der Wiel menajerine, “Bana takım bul” talimatı verdi.

Sabah’ın haberine göre, Fenerbahçe’de sezon başında Gökhan Gönül’ün yerine transfer edilen fakat beklentileri karşılamayan Gregory van der Wiel, sıkıntılı günler geçiriyor. Ekstra çalışmalar yaparak açığı kapatmaya çalışan Hollandalı futbolcuyu 18 kişilik kadroda düşünmeyen teknik direktör Dick Advocaat’ın yönetime verdiği raporda, “Fiziksel olarak ciddi eksikleri var. Bu takıma girebilmek için tamamen hazır duruma gelmesi gerek. Bu şartlarda onu oynatamam” dediği öğrenildi. Tecrübeli defans oyuncusunun da şans bulamamaktan son derece mutsuz olduğu ve menajerine Ocak ayı için, “Bana takım bul” talimatını verdiği kaydedildi. F.Bahçe Yönetimi’nin de aldığı imza parasını getirmesi durumunda Van der Wiel’in bonservisini kendisine vereceği gelen haberler arasında.

Yayınlanma Tarihi:09:49,