SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türk Telekom Arena’da ‘Şimşek’ çaktı!

Bursaspor’un 14’te attığı goldeki ofsaytı süzemeyen hakem Barış Şimşek, 16’da ise ceza alanı içerisinde Kubilay’ın eline çarpan topu ‘es’ geçerek Galatasaray'ın canını bir hayli yaktı.

Güncellenme: 10:12, 26/11/2016
Türk Telekom Arena’da ‘Şimşek’ çaktı!

Türk Telekom Arena'daki Galatasaray – Bursaspor maçında futbolculardan daha çok ön plana hakem Barış Şimşek çıktı. 14. dakikada Bursaspor’un Kubilay Kanatsızkuş'un ayağından attığı goldeki net ofsaytı göremeyen Şimşek, bu kadarla da yetinmedi. Bu golden sonra sarı-kırmızılıların büyük tepkisini çeken Şimşek, dakikalar 16'yı gösterdiğinde ise veremediği penaltı kararı ile büyük tartışma yarattı.

26 Kasım 2016O hakeme şok sözler: Futboldan uzak durErman Toroğlu: Peki ne oldu da dün akşam Galatasaraylı futbolcuların çoğu bu kadar mücadele ettiler? Ne değişti? Şu kadar basit: Artık sıra kendilerine geldi. Kim olurlarsa olsunlar, ne kadar isimli olurlarsa olsunlar artık olmayacaklardı.İlgili Haberi Oku

SERDAR AZİZ PENALTI BEKLEDİ

Bruma’nın ceza alanı dışarısından gönderdiği top, içeride bulunan Kubilay'ın eline çarptı. Pozisyona çok yakın olan Şimşek bunu da ‘es' geçti ve tribünleri adeta çileden çıkarttı. İlk yarıda kullanılan bir köşe vuruşu sırasında Faty'nin eliyle Serdar Aziz'i çekerek yere indirmesinde de penaltı bekleyen sarı-kırmızılı oyuncular, umduğunu bulamadı.