SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

ABD dışında bulunan basketbol taraftarlarına özel yeniliklerle 2016-17 NBA sezonunu açtı. Sporseverler; yeni aylık abonelik paketi NBA Game Choice ile sezon boyunca haftada iki canlı maçı seçip izleyebilecek.

NBA League Pass'in bu sezon hayata geçirdiği yeniliklerden biri de; “NBA Rapid Replay”. Sezon boyunca ligde yer alan tüm hareketleri, güncellemeleri ve anlık gelişmeleri taraftarlara sunan NBA Rapid Replay, canlı maç deneyiminin bir parçası olarak iOS ve Android cihazlardan NBA App üzerinden indirilebiliyor.

NBA League Pass'in yeni sezon uygulamalarından bazıları şöyle:

– GÜNÜN EN İYİ OYUNLARI: Bu yeni özellik, lig boyunca günün en önemli içeriklerinin özetini sunuyor.

– ON-DEMAND SEÇENEKLER: Taraftarlar, maçların tam tekrarlarını ya da özetlerini mobil izleme için uygun bir formatta indirebiliyor.

– VİDEO ARŞİVLERİ: NBA League Pass ile taraftarlar, son 60 saatlik içerik de dahil olmak üzere eski oyunlar, röportajlar, önemli anlar ve belgesellere şimdi her zamankinden daha kolay erişebiliyor. Sezon boyunca yeni NBA içerikleri de Video Arşivlerine eklenecek. Taraftarlar, abonelik gerektiren NBA League Pass'e bilgisayar, tablet, iOS ve Android tabanlı tüm akıllı telefonların yanı sıra Apple TV, Android TV, Chromecast, ROKU, XBOX One, PlayStation®3, PlayStation®4 ve Amazon Kindle gibi internet bağlantısı olan bir çok cihaz üzerinden ulaşabilir.