SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emmanuel Emenike hakkında yönetime şok rapor!

Zorya maçında 46’da oyundan çıkarılan Emmanuel Emenike'nin, Fenerbahçe'deki kredisi tükendi. Rize’de 18’e alınmayacak tecrübeli golcü için Teknik Direktör Dick Advocaat, yönetime, “Ocakta satılsın” raporu verdi.

Güncellenme: 11:20, 26/11/2016
Emmanuel Emenike hakkında yönetime şok rapor!

Avrupa Ligi'nde, Zorya karşısında uzun bir aranın ardından ilk 11'de sahaya çıkan ve istenilen performansı sergileyemeyen Emenike konusunda Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'ın sabrı taştı. 46'da yerini Stoch'a bırakan Nijeryalı golcüyü, tecrübeli teknik adam, soyunma odasında sert bir dille uyardı.Hollandalı çalıştırıcı, 29 yaşındaki futbolcuya, “Bu performansınla forma falan bulamazsın” ifadelerini kullandı.

26 Kasım 2016Dick Advocaat`ın sihirli değneğiUkrayna ekibi Zorya karşısında ilk devrede yokları oynayan Fenerbahçe’ye galibiyeti, Teknik Direktör Dick Advocaat'ın soyunma odasındaki sert konuşması ve ikinci devredeki akılcı hamleleri getirdi.İlgili Haberi Oku

Teknik Direktör Advocaat, Emenike konusunda dün yönetime, “Devre arasında satılabilir” raporu verdi.Nijeryalı futbolcu, daha önce de kötü performansı nedeniyle başka takımlara kiralanmıştı.Hollandalı çalıştırıcının, 29 yaşındaki golcüyü, Çaykur Rizemaçında 18 kişilik kadroya almayacağı, tercihini Fernandao'dan yana kullanacağı kaydedildi. Emenike için Çin ve Katar kulüplerinin devrede olduğu belirtildi.