SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Stoch’tan harika füze

30 metreden inanılmaz bir şut gönderen ve sıkışan maçta kilidi kıran Stoch, bu sezon Avrupa’daki 4. golünü attı. Feenerbahçe son 6 resmi karşılaşmasından da zaferle ayrıldı.

Güncellenme: 08:54, 25/11/2016
Stoch’tan harika füze

Zorya karşısında özellikle ilk yarıda tutuk bir görüntü çizen Fenerbahçe, ikinci yarıda Miroslav Stoch'un oyuna girişiyle birlikte adeta canlandı. Enerjisini sahaya ve takım arkadaşlarına yansıtan Slovak futbolcu, sarı-lacivertlilerin kazandığı 3 puanda kilit bir rol üstlendi. 46'da Emenike'nin yerine sahaya dahil olan 27 yaşındaki yıldız, 59. dakikada yaklaşık 30 metreden kilidi kıran golü kaydetti.

25 Kasım 2016Zorya`nın belalısı Kjaer67'de kafa ile topu ağlarla buluşturan Fenerbahçe’nin Danimarkalı stoperi Kjaer, biri ilk maçta olmak üzere bu sezon kaydettiği 3 golün 2'sini Zorya filelerine gönderdi.İlgili Haberi Oku

ADVOCAAT ŞUT ATMAMI İSTEDİ

Kalecinin müdahalesine karşın filelerle buluşan toptan sonra kendisini Sow'un omuzlarında bulan Stoch, oyuna girerken hocasının kendisinden şut çekmesini istediğini söyledi:

“Hocamızın istediklerini gerçekleştirmeye çalıştım. Zaman bulduğumda şut çekmeyi deniyorum. Çalışmalarımı yapıp şansımı bekliyorum. Kalıp kalmayacağımı bilmiyorum ama bu dönem zorlu geçiyor.”

Yayınlanma Tarihi:08:44,