SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kaptan Selçuk İnan dümene

Kaptan Selçuk İnan dümene

Galatasaray'da yardımcı antrenör Ayhan Akman’la tartışan ve kadro dışı bırakılması gündeme gelen Selçuk İnan, özür diledikten sonra affedildi. Taraftarın da desteğini alan milli futbolcu, De Jong’un yerine ter dökecek.

Yaşanan krizi fırsata çevirmek isteyen Galatasaray tam anlamıyla kenetlenmeye başladı. Derbide hırsına yedik düştüğü için yardımcı antrenör Ayhan Akman'la önce tartışan daha sonra özür dileyerek affedilen Selçuk İnan, ilk 11'deki yerine dönecek. Derbinin iyilerinden Nigel de Jong'u kesmeye hazırlanan Riekerink, orta alanı Selçuk ve Tolga'dan oluşturacak.

25 Kasım 2016Galatasaray – Bursaspor maçı saat kaçta hangi kanalda?Geçen sezon Başkan Dursun Özbek'in takımdan gönderdiği Hamza Hamzaoğlu'nun çalıştırdığı Bursaspor'u ağırlayacak olan Galatasaray kazanıp son haftalardaki kötü gidişi unutturmak istiyor. Olası bir puan kaybında Riekerink'in de bileti kesilecek. Peki Galatasaray – Bursaspor maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak?İlgili Haberi Oku

SERDAR' LA DEVAM

Başkan Dursun Özbek ile yaptığı konuşmada Galatasaray için elinden gelenden fazlasını yapmak istediğini ifade eden kaptan, bu hırsını Bursaspor maçında sahaya yansıtmak amacında. Fenerbahçe maçında yaptırdığı penaltı dışında harika bir performans ortaya koyan Serdar Aziz de formasını koruyacak. Burnun da kırık oluşan Serdar, bugünkü maçta maske yardımı olmadan oynayacak.