SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruma Manchester United’a göz kırptı

İngiltere Premier Lig devlerinin takibinde olan Galatasaray'ın yıldızı Bruma, Jose Mourinho ile çalışmak benim için onur olur” diyerek Manchester United’da oynamak istediğinin sinyalini verdi.

Güncellenme: 08:52, 25/11/2016
Bruma Manchester United’a göz kırptı

Galatasaray’ın parlayan yıldızı Bruma, ülkesi Portekiz basınına önemli açıklamalarda bulundu. Eski kulübü Sporting Lizbon'dan ayrıldığına pişman olmadığını belirten Bruma, Manchester United'a ilgisini saklamadı. 22 yaşındaki yıldız futbolcu, “Jose Mourinho ile çalışmak benim için bir onur olur. İleride ne olur bilmiyorum. Şu an Galatasaray ile sözleşmem devam ediyor. Burada herkes beni seviyor, o yüzden mutluyum. Taraftarlar adımı bağırıyor” diye konuştu.

24 Kasım 2016Fenerbahçe ve Galatasaray`a para cezasıSüper Lig’de 11. hafta oynanan Fenerbahçe – Galatasaray maçı sonrasında iki takıma da para cezası verildi. PFDK ayrıca sarı-lacivertli kulübe, 6 tribün için ceza verdi.İlgili Haberi Oku

Sporting Lizbon'un evi olduğunu ve ayrılırken kulübe para kazandırdığı için mutlu olduğunu söyleyen Bruma, diğer Portekiz kulüpleri Benfica ve Porto'ya transferi için de kapıyı açık bıraktı. “Kendini Porto veya Benfica'da hayal edebiliyor musun” sorusuna, Portekizli yıldızın cevabı Sanırım, evet. Futbol da her şey olabilir. Ben de bir profesyonelim. Eğer şartlar uygun olursa, her şey olabilir. Ben, Sporting'den ayrıldığımda birçok kulüp beni istedi. Benfica ve Portoda istemişti. Bu konu hakkında şu an konuşamam'' şeklinde oldu.