SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aurelien Chedjou kulüp arıyor

Galatasaray'da son dönemde yaptığı savunma hataları sonucunda gözden düşen Aurelien Chedjou gözden çıkarıldı. Kamerunlu savunmacı kendisine kulüp bakıyor.

Güncellenme: 10:05, 25/11/2016
Aurelien Chedjou kulüp arıyor

Galatasaray’da sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Aurelien Chedjou için açıklama geldi. Futbol Direktörü Cenk Ergün, “Chedjou kontratlı oyuncumuz. Sezon sonuna kadar sözleşmesi var. Menajerinin kulüp baktığını biliyoruz” ifadesini kullandı.

Carole’a teklif yok

Fransız kulüplerinin takibinde olan Lionel Carole, teklifleri şu anlık gündemdışına aldı. Birçok kulübün scout ekibinin yakından takip ettiği Fransız oyuncu, sezon sonuna kadar herhangi bir görüşme yapmayacak. Yönetimde somut teklifin gelmediğini belirtti.

Denayer rota değiştirdi

Galatasaray’da 1 sezon kiralık olarak forma giydikten sonra zoraki bir şekilde Sunderland'in yolunu tutan Jason Denayer, İngiliz basınına göre ‘ada'da kalmak istiyor. The Sun'ın haberine göre Sunderland'de kiralık olarak forma giyen Belçikalı oyuncunun,Sunderland'de kalıcı olmak istediği belirtildi. Cimbom'un Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, “İngiltere'de bir aslan var” açıklamasını yaparak, Denayer'in devre arası yeniden gelebileceğinin sinyalini vermişti.