SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sadakatsiz yıldızlar

Sadakatsiz yıldızlar

Saha içerisinde oldukları kadar özel yaşamlarında başarılı değiller.

Saha içerisinde oldukları kadar özel yaşamlarında başarılı değiller. İşte futbolun sadakatsiz yıldızları…

Mesut Özil

Ekim 2014’te Byern Münih’in eski futbolcusu Christian Lell, kız arkadaşı Melanie Rickinger’ın Mesut’la birlikte olduğunu iddia etmişti. Lell, olayı anlattığı sırada Rickinger ve Özil’e yılan benzetmesinde bulunmuştu. Futbolcu, eski sevgilisi ve Mesut Özil’in whatsapp mesajlarını yakalamış, ardından kız arkadaşı durumu itiraf etmişti.

mesut-ozil Oliver Giroud

Oliver Giroud 2011’de evlenmiş, ancak bu manken Celia Kay ile bir ilişkiye başlamasına engel olmamıştı. Arsenal’in Crystal Palace’a karşı oynayacağı bir maç öncesi Kay ile bir otelde görüntülenen Giroud, daha sonra karısından, fanlarından ve arkadaşlarından twitter aracılığı ile özür dilemişti.

giroud Patrice Evra

Şu an Juventus’ta forma giyen Patrice Evra, manchester United döneminde eşini Playboy mankeni Varla Howe ile aldatmıştı. Aylarca süren mesajlaşma ve telefon konuşmalarının ardından Paris’te bir otelde yakalanan ikili gündeme bomba gibi düşmüştü. Howe, yaptığı açıklamada futbolcunun kendisine hiç bir zaman evli ve çocuğu olduğunu itifar etmediğini belirtmişti.

evra Franck Ribery, Karim Benzema & Sidney Govou

Bayern Münih’li Frank Ribery, 2010’da takım arkadaşları Karim Banzema ve Sidney Govou ile küçük yaşta bir hayat kadını olan Zahia Dehar ile birlikte olmaktan suçlu bulundu. Dehar o sıralar 17 yaşındaydı. Mahkeme kayıtlarına göre Ribery, beraber oldukları her sefer için genç kıza 2 bin pound ödüyordu. Zahia ise futbolcuların her birini çok sevdiğini açıklamıştı.

riberry

Ashley Cole

Ashley Cole ve Cheryl Fernandez İngiltere’nin örnek çiftlerindendi ancak 2008 yılında ikilinin evliliği sallanmaya başladı. Cole, karısını Brooke Healy ve Coralia Robinson adlı iki modelin yanı sıra, bir de kuaför Aimee Walton ile aldatıyordu. Futbolcunun çoklu ilişkileri, adına çok zarar verdi ve Ashley Cole kısa sürede nefret edilen biri oldu.

cole

Thierry Henry

Arsenal efsanesi Thierry Henry, 2003’te İngiliz manken Claire Merry ile evlenmiş, ancak 2007’de makyöz Sadie Hewlett ile eşini aldattığı ortaya çıkmıştı. Boşanma davası açan Claire Merry, 8 milyon pound tazminat talep etmiş, futbolcu da bu meblağı ödemek durumunda kalmıştı.

henry

Royston Drenthe

Bir dönem Real Madrid’de oynayan Royston Drenthe, şu an Birleşik Arap Ligi ekiplerinden Baniyas’ta forma giyiyor. Bu düşüşün sebebi olarak eşini aldatması gösteriliyor. Hollandalı futbolcu, eşini ikinci çocuklarına hamileyken manken Malena Gracia ile aldattı. Olayın ortaya çıkışı ile kariyeri tepetaklak olan Drente, bir daha eski başarılı günlerine dönemedi.

drenthe

Ryan Giggs

Ryan Giggs de sahadaki başarısını özel hayatına yansıtamayanlardan. Kardeşinin eşi Natasha Giggs ile 8 yıldır gizli gizli beraber olan Ryan, gerçek ortaya çıkınca Rhodri Giggs’ten özür diledi. Aldığı bu haber karşısında yıkılan futbolcunun kardeşi, Ryan Giggs’i asla affetmedi.

giggs

Wayne Rooney

Manchester United’ın kaptanı Wayne Rooney, kulübüne karşı sadık olabilir ama eşine asla olmadı. 2010 yılında Rooney’nin adı seks skandalına karıştı. Adı Jennifer Thompson olduğu öğrenilen bir hayat kadınına görüşme başına bin pound ödeyen Rooney’nin karısı Coleen, o dönem 2. çocuklarına hamileydi. Çift boşanmadı ve hala evli.

roonet

John Terry

Evli olan John Terry’nin 2010 yılında Fransız iç çamaşırı mankeni Vanessa Perroncel ile seks yaptığı ortaya çıktı. Terry, bunu ne kadar saklamaya çalışsa da gerçek ortaya çıktı ve hayranları ondan nefret etti.

terry