SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman’dan iki yıldıza uyarı: Kulaklarını çekmek zorunda kalmayayım

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 3-0 geriden gelerek 3-3 berabere bitirilen tarihi Benfica maçını şarkı örneği ile değerlendirirken takımın iki yıldızı Oğuzhan ve Quaresma'ya uyarıda bulundu.

Güncellenme: 15:58, 24/11/2016

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 3-0’dan 3-3’e çevrilen ve futbol tarihine geçen Benfica maçını “Valerenga maçımız vardı, 3-0 öndeydik 3-3 bitmişti. Bunlar bizim akıllarımıza yazıldı. Biz artık bu günleri tersine çevirdik” sözleriyle değerlendirdi.  Başkan Orman, “Çok heyecanlı bir maçtı. Valeranga maçımız vardı, 3-0’dan 3-3 olmuştu. Bu maçlar bizi aklımızda kaldı ancak teknik ekibimiz ve taraftarlarımız bunu tersine çevirdi. Cenk Tosun’un attığı golü herkes atamaz. Harbi helal olsun. UEFA Şampiyonlar Ligi’nin en güzel gollerinden biriydi. Milli takımın santraforuna da böyle goller yakışır” dedi.

24 Kasım 2016Hamann Beşiktaş`ın dönüşünü unutulmaz Liverpool zaferine benzettiLiverpool’un 2005’teki Şampiyonlar Ligi zaferinde kadroda olan Didi Hamann, siyah-beyazlıların Benfica karşısında sergilediği futbola övgüler dizdi.İlgili Haberi Oku

“ŞIMARMASINLAR KULAKLARINI ÇEKMEYELİM”

Oğuzhan ve Quresma’ya da ayrı bir parantez açan Orman, “Oğuzhan 23 yaşında kaptanlık bandıyla çıktı. Yaşı genç olmasına rağmen hiç de öyle değildi, büyümüş de küçülmüş gibiydi. Şımarmasınlar, kulaklarını çekmek zorunda kalmayalım” diye konuştu. Başkan Fikret Orman basın toplantısı öncesinde ise basın mensuplarına tarihi Benfica maçında yaşadıklarını espirili bir şekilde “Bir şarkı var biliyor musunuz ? Bir de bana sor” şarkısıyla cevapladı.

Yayınlanma Tarihi:15:28,