SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Boluspor, Bandırmaspor’a odaklandı

Boluspor, Bandırmaspor’a odaklandı

TFF 1. Lig takımlarından Boluspor, hafta sonunda deplasmanda Bandırmaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Boluspor, Bandırmaspor hazırlıklarını sürdürdü… Karaçayır Mahallesi’ndeki kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanda, ısınmanın ardından dar alanda pas çalışması yapıldı, son bölümde ise taktik antrenman gerçekleştirildi.

Antrenman sonrası açıklamalarda bulundan teknik direktör Fuat Çapa, Bandırmaspor’un ciddi bir rakip olduğunu belirterek şöyle dedi:

“Bandırmaspor’a iki türlü bakmak lazım. Bir Feyyaz Hoca’dan önceki döneme bakmak lazım, bir de sonraki döneme. Çünkü teknik adamlar değiştiği zaman takımlar biraz silkelenip toparlanır. Bu da çok iyi bir şekilde Bandırmaspor’da görünüyor.

Oynamış oldukları Giresunspor ve Göztepe karşılaşmaları orada bir hareketliliğin olduğunu bize gösterdi. Giresunspor’a karşı çok pozisyona girdiler. Göztepe’ye de 3 gol attılar. O açıdan ciddi bir rakibe karşı oynayacağız. Bizim için ligde her rakip, ciddi bir rakip. Ama her zaman söylediğimiz gibi biz kendi oyunumuzu oynamak zorundayız. Rakipten ziyade biz ‘neleri daha iyi yapabiliriz’ onun çabası ve uğraşı içerisindeyiz. Bundan sonraki hafta biraz yoğun geçecek. 8 gün içerisinde 3 karşılaşma oynayacağız. İnşallah çok fazla sakat veya cezalı oyuncu vermeden bu 3 maçlık periyodu az hasarla atlatıp, sonraki kalan maçlara konsantre oluruz.”