SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Quaresma: Taraftarımız inanılmaz yardımcı oldu

Şampiyonlar Ligi'nde Benfica'yı ağırlayan ve tarihi bir geri dönüşe imza atan Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma maç sonu yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Güncellenme: 00:08, 24/11/2016
Quaresma: Taraftarımız inanılmaz yardımcı oldu

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. haftasında bugün Portekiz temsilcisi Benfica'yı konuk etti. İlk yarıyı 3-0 mağlup kapatan temsilcimiz, ikinci yarıda bulduğu 3 golle tarihi bir geri dönüş yaptı ve 1 puanı hanesine yazdırdı.

Bu geri dönüşün mimarlarından biri olan Portekizli yıldız futbolcu Ricardo Quaresma, mücadele sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı ve taraftarların geri dönüşe çok yardımcı olduklarını söyledi.

İşte Quaresma’nın maç sonu açıklamaları:

“Soyunma odasında konuşulanlar, soyunma odasında kalır bizde. Hocamız hepimizin dikkatini çekti. Çalışmaya devam edeceğiz. Cumartesi günü çok önemli bir maçımız var. Önce ligi oynayıp, sonra Şampiyonlar Ligi’ni düşüneceğiz.”

“İkinci devre için takımı tebrik etmek lazım. En azından beraberlik istedik. İlk yarı Benfica gibi bir takıma karşı uyuduk. Bu tarz maçlarda motive olmak zor değil. Taraftarımız da bize inanılmaz yardımcı oldu.”

Yayınlanma Tarihi:23:46,