SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Belözoğlu’ndan Buse Terim – Volkan Bahçekapılı çiftine lüks hediye

Emre Belözoğlu'nun Buse Terim - Volkan Bahçekapılı çiftine Sapphire Rezidans'taki dairesini hediye olarak verdiği iddia edildi.

Güncellenme: 10:00, 23/11/2016
Emre Belözoğlu’ndan Buse Terim – Volkan Bahçekapılı çiftine lüks hediye

1 ay önce ABD'de kızları Nil'i kucağına alan Buse Terim – Volkan Bahçekapılı çiftine pahalı hediye! Çift, ilk kez çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşarken Bahçekapılı, eşi Buse Terim'e doğum hediyesi olarak 310 bin euro değerinde Mercedes marka bir araç hediye etmişti. Bunun ardından Terim'e ikinci bir hediye ise Volkan Bahçekapılı'nın kuzeni Emre Belözoğlu'ndan geldi. Ailesine olan düşkünlüğüyle bilinen Belözoğlu’nun 7 ay önce Sapphire Rezidans’taki dairesine taşınan Bahçekapılı çiftine, doğum hediyesi olarak evini verdiği iddia edildi.

Kuzenden lüks daire

Vatan’ın haberine göre, Cömert davranışıyla ikilinin heyecanına ortak olan Belözoğlu’nun evinin fiyatı da dudak uçuklatan cinstendi. Fiyatları 1 milyon dolardan başlayıp 7 milyon dolara kadar yükselen rezidanstaki dairesini doğum sonrası ABD’den dönen çifte veren futbolcunun evinin bulunduğu sitede birçok ünlü ismin de dairesi bulunuyor.

23 Kasım 2016Rıdvan Dilmen TFF Başkanlığı için aday olacağını açıkladıSpor yorumcusu ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Rıdvan Dilmen, 2019 yılında TFF Başkanlığı için aday olacağını açıkladı.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:09:41,