SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk, 24 Kasım Çarşamba günü Zorya ile oynayacakları maç öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Öncelikle karşılaşmayı değerlendiren Alper, “Zor maç olacak. İlk maçta da iyi takım olduklarını gördük. Çok koşan ve kompakt oynayan bir takım. Liglerinde de iyi durumdular. Zor maç olacak. Taraftarlarımızın destekleri ile her takımı yeneceğimizi düşünüyorum. İnşallah yarın gelirler ve mutlu bir günün sonunda evimize döneriz” diye konuştu.

Kendine görev verildiği takdirde mevkiinin önemli olmadığına vurgu yapan milli oyuncu, “Üstümüzde Fenerbahçe forması varsa nerede oynadığımız önemli değil, önemli olan sahada olmak. Futbola orta sahada başladım, son 1-2 yıldır kanatlarda da oynadım. Nerede oynarsam oynayayım elimden geleni yapıyorum” ifadelerini kullandı.

“Sezon başından beri bıkmadan usanmadan çalışıyorum” diyen Alper Potuk, “Buradaki 4. senem ve burada 4 farklı hoca ile çalıştım. Hepsinden de bir şeyler öğrenmeye çalıştım ve çalışıyorum. Dirk Advocaat’ın yaklaşımı sevecen ve babacan. Adaletli ve O’ndan memnunuz. İnşallah maçları kazanarak yolumuzda devam ederiz” dedi.