SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabri Sarıoğlu: Volkan adam olsun

Sabri Sarıoğlu, Fenerbahçe kalecisinin kendisini tahrik ettiğini söyleyerek, “Maçı kazanmışsın, geliyorsun bana bulaşıyorsun. Sonra neden küfür yiyorum demesin... Önce adam gibi sevin ve rakibe saygı duy” diyerek mesaj gönderdiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 11:40, 22/11/2016
Sabri Sarıoğlu: Volkan adam olsun

Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi maçta akıllarda kalan karelerden biri de 90 dakika bitiminde Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında yaşanan ve neredeyse kavgaya varan tartışmaydı.

O tartışmanın detaylarına ulaşıldı… Milliyet’in haberine göre; Buna göre Volkan'ın Sabri'ye mikrofonlara söylediği gibi “Gel üçlü çektir” demediği, “Gel sana üçlü çektireyim” dediği ve bunun sonrasında ikili arasında istenmeyen görüntüler yaşandığı bildirildi.

Sabri, konuyla ilgili yakın çevresine, “Ben de sinirlendim” dediği ve Fenerbahçeli diğer futbolculara şu sözleri söylediği öğrenildi:

Böyle mi yapıyoruz?

“Volkan adam olsun. Biz Türk Telekom Arena'ya geldiğinizde sizi böyle mi misafir ediyoruz? Maçı kazanmışsın, geliyorsun bana bulaşıyorsun. Bunu bir de milli takım forması giymiş biri yapıyor. Sonra neden küfür yiyorum demesin! Önce adam gibi sevin ve rakibine saygı duy.”

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Volkan Demirel ile Sabri Saroğlu'nun maç sonrasındaki tartışmaları geceye damgasını vurmuştu.

Yayınlanma Tarihi:11:34,