SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol’dan Fatih Terim iddiası!

Galatasaray'da Jan Olde Riekerink'in durumu tartışılırken, spor yazarı Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Galatasaray’da Fenerbahçe yenilgisinin yankıları sürüyor. 2-0’lık mağlubiyetten çok oynanan kötü futbolun tartışıldığı sarı-kırmızılı takımda, teknik direktör Jan Olde Riekerink’in de koltuğu sallanıyor. Yönetimin “Arkasındayız” demesine rağmen Hollandalı çalıştırıcının Bursaspor maçından alınacak kötü bir sonucu ardından gönderilmesi düşünülüyor. Galatasaray yönetiminin, Riekerink’ten boşalan teknik direktörlük koltuğuna ise Fatih Terim’i getirmeyi planladığı söyleniyor. Başkan Dursun Özbek’in Terim’e hem milli takım hem de Galatasaray’ı çalıştırmasını önereceği belirtiliyor.

22 Kasım 2016Fatih Altaylı`dan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek`e ağır eleştiri!Fenerbahçe derbisinde alınan mağlubiyetin ardından Galatasaray yönetimi ve teknik heyetine eleştiri yağmuru sürüyor. Bu eleştirilerin en ağırlarından biri de Galatasaraylı eski yönetici Fatih Altaylı’dan geldi. Altaylı, Dursun Özbek’e sert sözlerle yüklendi.İlgili Haberi Oku

Spor yazarı Mehmet Demirkol da, NTV’de yayınlanan Spor Servisi’nde Riekerink’in durumu ile ilgili yaptığı açıklamada Fatih Terim iddialarının daha yüksek sesle dillendirilmesini sağladı. Riekerink’in böyle devam etmesi halinde Fatih Terim’in haftaya Galatasaray’ın başına geçme ihtimalinin fazla olduğunu belirten Demirkol, Hollandalı çalıştırıcı ile anlaşılırken de Terim’in düşünüldüğünü iddia etti.