SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon öncesi kazanılan iki kupa taraftarı ve camiayı heyecanlandırsa da yanlış hesap Kadıköy'den döndü, takke düştü kel gözüktü. Geçen yıl delik deşik olup tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren sarı-kırmızılıların, hemen her bölgesine transfer gerekliydi. Alınan isimler yıldız gibi lanse edildi ki, Josue, Cavanda ve Eren'i ligimizde izlemesek onlardan Messi ve Ronaldo performansı bekleyecektik. Bir de üstüne bu yükü kaldıramayacağı belli olan Riekerink Bey'e takım olgusunu kaybetmiş sorunlu bir grup futbolcu topluluğu emanet edildi. Sabri-Selçuk-Sneijder üçgenindeki gruplaşma ve güç gösterisi Galatasaray’ı bu duruma getirdi. Evet Riekerink de zaten emanetçiydi, fazla bir şey yapması da beklenemezdi.

22 Kasım 2016Galatasaray`da Fatih Terim sesleriGalatasaray’daüÜst üste alınan kötü sonuçların ardından Hollandalı çalıştırı Jan Olde Riekerink kredisini tamamen tüketirken yönetim arayışlarına başladı. Riekerink ile yollarını ayırmayı planlayan Galatasaray'da gözler Fatih Terim’de…İlgili Haberi Oku

ADVOCAAT DERS VERDİ

Şimdi yapılması gereken, Hollandalı hocayı tekrar altyapıya göndermek. Hiçbir maçı çevirecek hamle yapamadı bugüne kadar. Ersun Yanal ve Abdullah Avcı mat etmişti, önceki gün de kurt hoca Advocaat stajyer Riekerink'e adeta ders verdi. Oyunu okuma 0, takım planlaması 0, oyuncu seçimi 0! Sınıfta kaldın Riekerink Bey! Ama suç sende değil tabii ki, sana kaldıracağından fazla yükü verenlerde ve buna inananlarda. Yönetimde zaten yeni hoca arayışlarına başladı bile ama hazırlıksız yakalandılar.

21 Kasım 2016Sivassporlu futbolcudan tepki çeken paylaşımSivasspor’un genç oyuncusu Beykan Şimşek, hafta sonu oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonrası Fenerbahçeli forma ve atkısıyla sosyal medyada paylaştığı fotoğraf Sivassporluların tepkisini çekti.İlgili Haberi Oku

YAPILANMA ŞART

Galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdıran Sneijder da artık gitmeli. Öyle şeyler yaptı ki (Fenerbahçe zaferleri, kazandırdığı şampiyonluklar, kupalar, Juventus'a attığı gol) taraftarın bir ömür boyu sevgilisi ama duygusal bağ koptu. 5 milyon Euro kazanıp, bir yıldır gol atmayan 10 numara olmaz! Artık veda zamanı, yoksa tüm bu güzel anılar, kötü sonla bitecek. Sadece Sneijder değil, takım üzerinde otorite kuramayan kaptan Selçuk da bu gidişattan az da olsa sorumludur. Yeniden yapılanma şart ama Galatasaray her yıl yeniden yapılanmaya gitmeye başladı, asıl tehlike de burada!

Yayınlanma Tarihi:09:04,