SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan merakla beklenen Fatih Terim ve Selçuk İnan sorularına cevap

Galatasaray'da Fenerbahçe yenilgisinin ardından ismi yeniden gündeme gelen Fatih Terim ile ilgili açıklama geldi.

Güncellenme: 15:45, 22/11/2016
Galatasaray’dan merakla beklenen Fatih Terim ve Selçuk İnan sorularına cevap

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in sarı-kırmızılı takımın başına getirileceği iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Nazifoğlu, NTV Spor'a yaptığı açıklamada, kredilerini çok önceden harcadıklarını, bundan sonra sürekli kazanmaları gerektiğini dile getirdi. Taraftarları tekrar stada çekmek için sürekli kazanmak zorunda olduklarına dikkat çeken Nazifoğlu, Teknik Direktör Riekerink’in durumu ile ilgili de, “Tartışılacak bir şey yok. Bursa maçının skoru da etkilemez. Takımımızın hocası” diye konuştu. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in göreve getirileceği iddiasını da cevaplayan Nazifoğlu, Fatih Terim hakkında konuşmanın doğru olmayacağını dile getirdi.

22 Kasım 2016Selçuk İnan – Ayhan Akman krizinde gündemi sarsacak detay!Galatasaray’da Fenerbahçe derbisi oynanırken Selçuk İnan ile Ayhan Akman arasında yaşanan kavgada gündemi sarsacak bir detay daha ortaya çıktı. Bir yanda teknik heyet, bir yanda yönetim, diğer yanda da futbolcular… Sarı-kırmızılılar deyim yerindeyse parça parça oldu ve kelimenin tam anlamıyla bölündü.İlgili Haberi Oku

Fenerbahçe derbisini değerlendirdi

Fenerbahçe derbisini de değerlendiren sarı-kırmızılı yönetici, derbide iyi oynamadıklarını, iyi oynasaydılar Fenerbahçe’yi de yenebileceklerini söyledi. Nazifoğlu, Fenerbahçe’nin sevinmesinin çok normal olduğunu, büyük bir takımı yendiklerini dile getirdi.

Selçuk krizi

Derbide gündeme gelen Ayhan Akman ve Selçuk İnan arasındaki krizi de değerlendiren Nazifoğlu, Ayhan Akman'a karşı yapılmış bir şey olmadığını, iki ismin eski takım arkadaşı olduğunu söyledi. Konunun tamamen bu samimiyetten kaynaklandığını belirten Nazifoğlu, araya girdiklerini ve krizin çözüldüğünü sözlerine ekledi.

22 Kasım 2016Galatasaray taraftarı yola Riekerink ile devam etmek istemiyorGalatasaray’da arka arkaya alınan kötü sonuçların ardından Riekerink’e olan güvende iyiden iyiye azaldı.İlgili Haberi Oku

Sigthorsson ve Serdar Aziz yorumu

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Galatasaray'ın bu sezon kadrosuna kattığı İzlandalı oyuncu Sigthorsson ve Bursaspor'dan transfer edilen, derbide isteneni veremeyen Serdar Aziz hakkında da açıklamalarda bulundu. Sigthorsson'un özel bir tedavi gördüğünü, 10 gün içinde dönmesini beklediklerini açıkladı. Nazifoğlu, İzlandalı futbolcunun devre arasında gitmesinin de söz konusu olmadığına dikkat çekti. Serdar Aziz hakkında da konuşan Nazifoğlu, Serdar'ın derbi maçında çok önemli bir hata yaptığını belirtmesine rağmen, maçta ayakta kalan oyunculardan biri olduğunu da sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi:14:58,