SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe ile Beşiktaş Ben Arfa için devrede

Fenerbahçe ile Beşiktaş Ben Arfa için devrede

Ezeli rakipler Fenerbahçe ile Beşiktaş, şimdi de transferde karşı karşıya... İki takım da Ben Arfa'yı renklerine bağlamak için kıyayısa bir yarış içine girecek.

Daha önce defalarca transfer yarışına giren Beşiktaş ve Fenerbahçe, bu kez Hatem Ben Arfa için rakip oldu. Sezon öncesi iki kulübün de gündemini uzun süre meşgul eden Fransız yıldız, Nice takımından ayrılıp Paris Saint Germain'in yolunu tutmuştu. Caner'in sakatlığı sonrası ocakta öncelikle kanat takviyesi yapma kararı alan yönetim, 10 numara özelliğinin yanı sıra çizgide de görev yapabilen 29 yaşındaki futbolcuya yeniden yöneldi.

21 Kasım 2016Beşiktaş Benfica maçında dünyada bir ilke imza atacakŞampiyonlar Ligi’nde Benfica ile karşılaşacak olan Beşiktaş, dünyada ilke imza atacak bir tezahürat hazırlığında…İlgili Haberi Oku

Paris’e giden transfer komitesi üyeleri, PSG'de mutsuz olan Ben Arfa için tekrar nabız yokladı. Beşiktaş, eski gözdesini artık klasikleşen satın alma opsiyonlu kiralık formülüyle devre arasında kadrosuna katmayı planlıyor. Bu gerçekleşmezse 2018'e kadar kulübüyle sözleşmesi bulunan hücum oyuncusunu sezon sonu için de düşünen siyah-beyazlılar, F.Bahçe'nin de aynı isme bir kez daha talip olması nedeniyle girişimlerini hızlandırdı.