SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş formasıyla 1984-1995 yıllarında 262 maçta 91 gol atarak Türk futbolunun unutulmazları arasında yer alan Ali Gültiken, 1977-1982 yıllarında alt yapıda formasını terlettiği Yücespor Kulübü’nü de unutmayarak maddi-manevi desteğini sürdürüyor.

ONUR DUYUYORUZ

Yücespor Başkanı Ahmet Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu ziyaret eden Ali Gültiken, Yücespor’un gönlündeki yerinin ayrı olduğunu ve Yücespor’a destek olmaktan büyük onur duyduğunu söyledi.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da ziyarette yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Bakırköy ilçemizin köklü kulüplerinden olan ve Ali Gültiken gibi Türk futboluna hizmet eden ve halen hizmete devam nice futbolcular yetiştiren Yücespor’a bizde belediye olarak elimizden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğiz. Ali Gültiken’i de aidiyet duygusundan dolayı kutluyorum. Alt yapısından yetiştiği takımının yanında olması beni çok mutlu etti. Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak bizi sürekli MAF (Metin-Ali-Feyyaz) ederek üzen Beşiktaş’ın centilmen futbolcusu Ali Gültiken’e bir sporsever olarak bundan sonraki kariyerinde başarılar dilerim.”

Yücespor Başkanı Ahmet Öztürk de, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na amatör spor kulüplerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederken Ali Gültiken’in de gönüllü olarak her zaman yanlarında olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti belirtti.