SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da radikal kararlar geliyor! Selçuk İnan…

Galatasaray'ın Fenerbahçe karşısında aldığı mağlubiyetin ardından yönetim harekete geçti. Olağanüstü tedbirler gündemde.

Güncellenme: 15:40, 21/11/2016
Galatasaray’da radikal kararlar geliyor! Selçuk İnan…

Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe yenilgisi ile şampiyonluk yarışında büyük yara alan Galatasaray’da kazan kaynıyor. Doping odasında tartışan kaptan Selçuk İnan ve yardımcı antrenör Ayhan Akman meselesini değerlendiren yönetim, radikal kararlar almaya hazırlanıyor. Selçuk İnan’ın kadro dışı kalması gündemde. Yönetimin Riekerink ile de bir görüşme gerçekleştirerek gelecek konusunda önemli adımların atılacağı öğrenildi.

İDMANA ÇIKMADI

Gribal enfeksiyon yaşayan deneyimli orta saha, Fenerbahçe derbisinde yedek kulübesinde bekledi. Ayhan Akman ile sözlü tartışmaya giren deneyimli futbolcu rahatsızlığı yüzünden bugünkü idmanda yer almadı.

YASİN ÖZTEKİN İLE DE TARTIŞTI

Fenerbahçe derbisinin ikinci yarısında oyuna giren Yasin Öztekin, Başakşehir maçında Ayhan Akman ile tartışma yaşamıştı. Başakşehir maçında kenara alınan Yasin Öztekin, agresif tavırlar sergileyerek Akman’ın tepkisini çekmişti. Oyuncuyu uyaran deneyimli futbol adamı ile Yasin Öztekin arasında yaşanan tartışma epey gündeme oturmuştu.

selcuk-12521

Yayınlanma Tarihi:15:18,