SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beyin sarsıntısı geçiren Çağlar Söyüncü korkuttu

Beyin sarsıntısı geçiren Çağlar Söyüncü korkuttu

Freiburg'da forma giyen milli futbolcu Çağlar Söyüncü, Mainz maçında beyin sarsıntısı geçirdiği için hastaneye kaldırıldı.

Bundesliga’da Freiburg formasını giyen Çağlar Söyüncü, Yunus Mallı’nın takımı Mainz’e 4-2 yenildikleri maçta beyin sarsıntısı geçirerek hastaneye kaldırıldı. Maçın uzatma dakikalarının son saniyelerinde bir kafa topunda rakibinin kafası Çağlar’ın çenesine çarptı. Yere düşen Çağlar, toparlanıp ayağa kalktığı sırada hakem maçı bitridi. Bitiş düdüğü ile birlikte genç futbolcu bayılarak yere yığıldı. Sedye ile götürüldüğü soyunma odasında serum verilen Çağlar, daha sonra ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan muayenede Çağlar’da kırık veya çatlak tespit edilmedi.

16 Kasım 2016Genç futbolculara Çağlar sürpriziAlmanya'da turnuvaya katılan Altınordu Futbol Meslek Okulu futbolcularını ziyaret eden Freiburg'lu milli futbolcu Çağlar Söyüncü, gençlere önemli tavsiyelerde bulundu.İlgili Haberi Oku

Beyin sarsıntısı geçirdiği anlaşılan futbolcu, kulüp doktorlarının gözetiminde akşam Freiburg’a döndü. Çağlar Söyüncü’nün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.