SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Duyunca çok şaşıracaksınız: “Eksikleriniz çok derbi iptal edilsin”

Fenerbahçe ya da Galatasaray yöneticilerinden birinin karşı tarafa, "Eksikleriniz çok. Gelin maçı erteleyelim, as kadronuz hazır olduğunda oynarız" diyeceğini hayal edebiliyor musunuz? Bu cümle size ütopik gelebilir ancak, birebir aynısı yaşanmış ve maç ertelenmişti. İşte Fenerbahçe - Galatasaray derbisi hakkında bilmeniz gereken 10 gerçek!

Derbiye artık sayılı bir süre kaldı. Peki bu muhteşem rekabet hakkında hiç bilmediğiniz gerçekler var desek? Çağrı Develioğlu sizlere Asya ile Avrupa’yı birleştiren, lacivertle kırmızının bitmek tükenmek bilmeyen muhabbetinden enteresan detayları anlatıyor.

17 yıldır Şükrü Saracoğlu’nda Galatasaray’a yenilmeyen Fenerbahçe ve artık buna son vermek isteyen sarı kırmızılılar arasındaki 107 yıllık rekabet hakkında bilmeniz gereken 10 muhteşem gerçeği sıraladık. Mutlaka izleyin.

19 Kasım 2016Sosyal medya fenomeni Amanda Cerny Türkiye`de tuttuğu takımı açıkladı‘Yozgatlı Cafer Lalek’ adına açılmış Twitter hesabıyla girdiği diyalogla gündeme gelen Amerikalı sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, Türkiye’de hangi takımı tuttuğunu açıkladı.İlgili Haberi Oku

19 Kasım 2016107 yıllık Fenerbahçe – Galatasaray rekabetinde unutulmaz olaylarFenerbahçe ile Galatasaray derbisinde geri sayım başladı. Yine nefes kesmesi beklenen dev maç öncesi 107 yıllık rekabette öne çıkan bazı ilginç olayları araştırdık.İlgili Haberi Oku