SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolgay Arslan: Derbiyle ilgilenmiyoruz

Beşiktaş'ın yıldızı Tolgay Arslan, pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe Galatasaray maçını düşünmediklerini ve kendi işlerine baktıklarını söyledi.

Güncellenme: 22:13, 19/11/2016
Tolgay Arslan: Derbiyle ilgilenmiyoruz

Beşiktaş orta sahasının önemli futbolcusu Tolgay Arslan, kendi maçlarına baktıklarını ve Fenerbahçe-Galatasaray derbisini düşünmediklerini söyledi.

2-1 galip geldikleri Adanaspor maçını Trabzonspor karşılaşmasına benzeten Tolgay Arslan, “Gol atmam lazımdı. Takımı rahatlatabilirdim. Olmadı, bazı maçlar böyle gidiyor. Bu sefer bendim, geçen maçta Aboubakar’dı. En önemlisi 3 puanı aldık. Şimdi önümüzde çok büyük bir maçımız var.” dedi. Derbi maçla ilgili de konuşan Tolgay, “Bizim için hiç fark etmez. Bizim çok büyük maçımız Benfica ile. Çok güçlü bir rakip. Orada 3 puan almak istiyoruz, Derbiyi izlerim ama kim yensin, kim yenilsin benim için farketmez” ifadelerini kullandı. Beşiktaş’ın sırasıyla Benfica, Başakşehir, Dinamo Kiev ve Bursaspor ile oynayacağının hatırlatılması üzerine ise Tolgay Arslan, “Tabii ki; her maçı kazanmak istiyoruz. Bu maç önemliydi. 3 puanı aldık. 4,5,6 tane atabilirdik. Olmadı. Benfica maçına yüzde yüz hazır olmamız lazım. 5 hafta sonra durumumuzu göreceğiz. Çok büyük bir takım olduğumuzu inşallah görürüz.” açıklamalarını yaptı.

Yayınlanma Tarihi:22:12,