SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 3 puanla dönmek istiyoruz

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Manisaspor maçıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Tempoyu yükselttik. Son oynanılan karşılaşmadan alınan galibiyetin verdiği moral bizde artı bir etki yarattı. Manisa'da iyi mücadele gösterip 3 puanla dönmek istiyoruz" dedi.

Güncellenme: 14:48, 19/11/2016
Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 3 puanla dönmek istiyoruz

TFF 1’nci ligin 11’nci haftasında 21 Kasım Pazartesi günü deplasmanda Manisaspor ile karşılaşacak olan Samsunspor, maç hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri’nde yaptığı çalışmalarla tamamladı. Manisspor karşılaşmasından 3 puanla dönmek istediklerini söyleyen Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, takımın temposunu yükselttiklerini belirterek, “Tempoyu yükselttik. Son oynanılan karşılaşmadan alınan galibiyetin verdiği moral bizde artı bir etki yarattı. Fiziksel anlamda eksiklerimizi tamamlamak için çok ciddi çalışmalar yaptık. Takımın genel görüntüsünden oldukça memnunuz. Futbolcu kardeşlerim çok istekli ve arzulular. Bu isteği maçta sahaya yansıtacaklar. Manisa’da iyi mücadele gösterip 3 puanla dönmek istiyoruz” dedi.

Samsunspor yönetimi, eski yabancı oyunculardan Andre Luiz Bahia, Valdomiro Macedove ve Michael Fink’in taksitlerini ödediklerini, mevcut takım ile personelin maaşlarını hesaplarına yatırdıklarını açıkladı. Samsunspor, yarın saat 09.20 uçağı ile İzmir’e ardından karayoluyla Manisa’ya hareket edecek. Kırmızı beyazlı ekip Manisa’da gerçekleştireceği ter antrenmanının ardından maç saatini bekleyecek.