SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Töre dönmek istemiyor

Sezon başında İngiliz kulübüne kiralanan Gökhan Töre, Beşiktaş’a devre arası dönmek yerine Bilic’in gözüne yeniden girmek için çalışacak. Töre’nin hedefi gelecek sezon da Ada’da kalmak.

Güncellenme: 12:36, 19/11/2016
Gökhan Töre dönmek istemiyor

Gökhan Töre'nin devre arası Beşiktaş'a döneceği iddiaları yakın çevresince doğrulanmıyor. Töre'nin kiralık gittiği West Ham United'tan ayrılıp yeniden Beşiktaş'a ocakta döneceği söylentileri artsa da, yıldız oyuncunun planları bambaşka… Hürriyet’te yer alan habere göre gerek oyuncunun yakın çevresi gerekse de bağlı bulunduğu menajerlik şirketi iddiaları yalanlıyor. Gökhan Töre'nin West Ham'da forma savaşını sürdürüp sezon sonuna kadar burada kalacağı kaydediliyor.

19 Kasım 2016Beşiktaş`tan Gil`e yeni teklif!Ara transferde savunmaya takviye yapmak isteyen Beşiktaş gözünü Çin'e çevirdi… Siyah-Beyazlılar yaz döneminde uzun süre görüştüğü Gil için yeni bir teklif yapacak. İlgili Haberi Oku

BILIC'İ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI

Beşiktaş, Töre'yi sezon başında satış opsiyonu ve 3 milyon Euro karşılığında eski hocası Slaven Bilic'in çalıştırdığı West Ham'a kiralamıştı. İngiliz kulübü, isterse sezon sonunda 10 milyon Euro'ya Töre'nin bonservisini de alacak. Ancak, hem sakatlık hem de oynadığı maçlarda istenilen performansı gösterememesi Töre'nin West Ham'da devam etme şansını azaltmış görünüyor. Beşiktaş yönetimiyse Töre için “Ancak bedelsiz dönerse kapımız açık” diyor.