SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş ve Adanaspor başkanları TEMSA’da buluştu

Beşiktaş ve Adanaspor başkanları TEMSA’da buluştu

TEMSA, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ü bugün saat 19.00’da iki takımın oynayacağı karşılaşma öncesinde ‘Şampiyonlar Buluşuyor’ etkinliğinde buluşturdu.

Geçen sezon Süper Lig şampiyonu Beşiktaş ile PTT 1’inci Lig’i şampiyon tamamlayarak bu yıl Süper Lig’de mücadele eden Adanaspor yönetiminin katıldığı buluşmada başkanlar TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik tarafından karşılanırken, iki takımın marşları çalındı.

TEMSA Genel Müdürü Çelik, Türk futbolunun iki köklü kulübünü fabrikalarında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Davetimize katkı sunan her iki kulüp başkanımıza da teşekkür ederim. Biz iki önemli takımımıza da başarılar diliyoruz” dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise, şunları söyledi: “Misafirperverlikleri için Adana’ya ve bu organizasyonu düzenleyen TEMSA yönetimine teşekkür ederim. İzleyenlerin keyif alacağı centilmence bir maç olacağını biliyorum.”

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ise TEMSA’nın elde ettiği başarılarından gurur duyduklarını belirtirken “Burada olmaktan ve bu güzel organizasyonda bulunmaktan dolayı mutluluk duydum. Yarın oynayacağımız maçın centilmence bir mücadele olmasını diliyorum. Organizasyonda emeği geçen TEMSA yönetimini ve çalışanlarını tebrik ederim” dedi.