SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ömer Halisdemir’in sporcu yönü ortaya çıktı

Ömer Halisdemir’in sporcu yönü ortaya çıktı

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Niğde'nin Çamardı İlçesindeki Demirkazık Kamp Eğitim Merkezinde kamp yapan Kick Boks Milli Takım kampını ziyaretinde darbenin seyrini değiştiren Ömer Halisdemir'in de kickboks sporcusu olduğunu söyledi.

Kayıcı, “Ömer Halisdemir kardeşimiz Türk Silahlı Kuvvetlerinde (TSK) kickboks yapmıştır. Çünkü TSK’da kickboks spor dalı resmi bir spor dalıdır. Kahraman şehit Halisdemir’in çocukları da Ankara’da bizim milli takım antrenörümüzün öğrencileridir. Ömer Halisdemir ve diğer şehitlerimizi hiç bir zaman unutmadık. Bu yüzden yarın başlayacak olan turnuvada aldığımız başarıları kendilerine hediye edeceğiz” dedi.

KAMP BİTTİ

Kick Boks Milli Takımı 19-27 Kasım tarihleri arasında Yunanistan’da yapılacak olan Wako Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası hazırlıklarını Niğde’nin Çamardı İlçesi Demirkazık Köyü’nde bulunan Demirkazık Kamp Eğitim Merkezinde tamamladı.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Milli Takımı ziyaret ederek takımın son durumu hakkında antrenörlerden bilgi aldı.

Kayıcı şöyle konuştu “Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzün tesisinde yapılan kampın son günü bizde milli takımımızı uğurlamaya geldik. Burada ki kamp merkezinden ve personelinden çok memnun kaldık. Çok verimli bir kamp oldu. Yarın ki şampiyonayla ilgili olarak, çocuklarımızdan önemli başarılar bekliyoruz. Çünkü çok iyi bir kamp geçirdik.”

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, Niğde İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt ve İl Gençlik ve Spor Müdürü Harun Turhan’ı da ziyaret etti.