SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wayne Rooney özür diledi

Milli maçlar dolayısıyla verilen arada bir düğüne katılan Rooney'in kadınlarla birlikte görüntülendiği içkili pozları gündeme bomba gibi düştü. Rooney görüntülerin çıkmasından sonra bir özür açıklaması yaptı.

Güncellenme: 00:45, 17/11/2016
Wayne Rooney özür diledi

Milli arayı değerlendiren İngiltere Milli Takım Kaptanı Wayne Rooney, basına yansıyan sarhoş görüntülerinden dolayı özür diledi. Katıldığı bir düğünde içkili fotoğrafları basına sızan deneyimli futbolcu, bu görüntüden dolayı af diledi.

Yapılan açıklamada, “Wayne bugün çıkan fotoğraflardan dolayı üzgün. Tüm takım ve oyuncular izinli olmasına rağmen böyle uygunsuz bir halde görüntülenmek onu rahatsız etti. Bugün erkenden Wayne, Federasyon Teknik Direktörü Gareth Southgate ile konuşarak özürlerini iletti. Her İngiltere oyuncusu düzgün yaşama konusunda dikkat etmeli. ” ifadeleri kullanıldı.

Rooney’in bu görüntülerinden sonra Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun çok sinirlendiği belirtildi. Federasyonun ve kulübün, yıldız oyuncu hakkında yaptırım uygulamayacağı ifade edildi.

İspanya ile oynana hazırlık maçında sakatlanan tecrübeli futbolcuyu, İngiltere Premier Lig’deki Arsenal maçına hazırlamak için Manchester United sağlık ekibi yoğun bir mesai harcıyor.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

image-rooney-watermark

Yayınlanma Tarihi:00:43,