SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şenol Güneş transfer raporunu sundu

Şenol Güneş transfer raporunu sundu

Caner Erkin’in sakatlığı sebebiyle ara transferde Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda ilk olarak kanat takviyesine ağırlık verilecek. Forvet ve sol bek almayı düşünmeyen yönetim, stoper de arıyor.

Beşiktaş’ın Basın Sözcüsü Metin Albayrak, büyük bir titizlikle süren ara transfer çalışmaları hakkında “Caner'in uzun süreli sakatlığı nedeniyle önceliğimiz hem sağda hem solda görev yapabilen kanat oyuncusu olacak” dedi. Sol bek takviyesi düşünmediklerini ve ikinci sırada stoper arayışlarına ağırlık vereceklerini belirten siyah-beyazlı idareci, “Şenol Güneş’in onayladığı isimlerle temasa geçmeye hazırız” açıklamasını yaptı.

17 Kasım 2016Korkusuzca yeni `Ufuk`laraSezona fırtına gibi başlayan Beşiktaş Sompo Japan'ın Başantrenörü Ufuk Sarıca, oyun tarzı ile ilgili “Kaybetmekten korkmuyorum. Elbette yenilebiliriz ama ayakta durmayı bilen, son topa kadar mücadele eden bir takım istiyorum” açıklamasında bulundu.İlgili Haberi Oku

TOLGAY MÜJDESİ

Aboubakar'ın ocakta Afrika Kupası'na gitme ihtimaline rağmen santrfor almayacaklarını dile getiren Albayrak, birçok kulübün radarına giren Tolgay Arslan'ın sözleşmesini uzatmak için gerekli görüşmeleri kısa zamanda yapacaklarını sözlerine ekledi.