SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Robin van Persie’yi hırs bastı: Sneijder’a gol atacağım

Robin van Persie’yi hırs bastı: Sneijder’a gol atacağım

Takım arkadaşlarının, “Galatasaray filelerini havalandıramayan gerçek Fenerbahçeli olamaz” esprilerine maruz kalan Robin van Persie, “Sneijder da bana bunu söyledi. Ona bu kez gol atacağım” ifadelerini kullandı.

Robin Van Persie, pazar günü oynayacakları Galatasaray derbisine farklı bir motivasyonla hazırlanıyor. Takım arkadaşları da Hollandalı yıldıza, “Galatasaray derbisinde gol atmayan gerçek Fenerbahçeli olamaz. 4 maça çıktın ancak fileleri havalandıramadın” şeklinde espri yaparak, onu daha da hırslandırıyor.

17 Kasım 2016Jeremain Lens`ten Galatasaray kulisiHollandalı yıldız, sakatlığı nedeniyle Galatasaray karşısında forma giyemeyecek. Lens, belki sahada olmayacak ancak arkadaşlarına destek vermek için elinden geleni yapıyor.İlgili Haberi Oku

Futbolcuların sürekli esprilerine maruz kalan Van Persie de “Ben de Galatasaray'a gol atmayanın gerçek Fenerbahçeli olamayacağını biliyorum. Sneijder da bana bunu söyledi. Ama ben gol atmak için buradayım. Derbide ağları havalandıracağım” ifadelerini kullandı. Hollanda Milli Takımı'ndan arkadaşı olan Galatasaraylı Sneijder ile dev derbi hakkında konuştuğunu dile getiren RvP, “Ona bu kez gol atacağım” şeklinde konuştu.