SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray yönetiminden Bruma’ya uyarı

Bruma'ya yeni sözleşme önerecek olan Galatasaray yönetimi, menajerlerin sürekli tekliflerin geldiğini beyan etmesinden rahatsız.

Güncellenme: 10:26, 17/11/2016
Galatasaray yönetiminden Bruma’ya uyarı

Galatasaray, yeni sözleşme imzalamaya hazırlandığı Bruma ile ilgili çıkan söylentilere karşı harekete geçti. Ortaya koyduğu etkili performansla Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin radarına giren genç starın menajeri Catio Balde, bu durumdan yararlanmak için sürekli tekliflerin geldiğini dile getiriyor. Bu konudan rahatsız olan yönetim, Bruma'nın kafasının karışmaması için oyuncusuyla yakından ilgileniyor.

17 Kasım 2016Galatasaray`da Selçuk İnan bilmecesiGalatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Fenerbahçe derbisi öncesi yaptırdığı taktik idmanında tecrübeli kaptan Selçuk İnan’ı yedek bıraktı.İlgili Haberi Oku

Yönetimin, Portekizli oyuncuya “Menajerin oyununa gelme ve seni çok seven Galatasaray taraftarının önünde futboluna devam et” mesajı gönderdi. Ocak ayında yeni sözleşme için masaya oturmayı planlayan sarı-kırmızılılar, menajer Balde'yi “Bruma'yı satmayacağız” diyerek kesin dille uyardı. Öte yandan Fenerbahçe derbisinde Kadıköy'de Manchester United, Chelsea, Tottenham ve Arsenal'ın scout ekibi Bruma'yı izleyecek.