SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray derbi öncesi meydan okudu

Son 7 maçta sadece 1 kez yenildiklerini hatırlatan Galatasaraylılar “Kadıköy’deki 17 yıllık seriyi ısıtıp psikolojik üstünlük sağlamaya çalışıyorlar. rekabetteki sonmaçlar ortada” diye meydan okudu.

Güncellenme: 08:35, 17/11/2016
Galatasaray derbi öncesi meydan okudu

Dev derbiye 3 gün kala Galatasaray cephesinin inancı gittikçe artıyor. Müsabaka öncesinde 1999'dan beri Kadıköy'de yenilmezliğini koz olarak kullanan Fenerbahçe'ye, sarı-kırmızılı yöneticilerden ilginç bir çıkış geldi. “Neyin psikolojik üstünlüğünden bahsediyorlar. Önce bizi yensinler, sonra konuşsunlar” ifadesini kullanan yönetim, iki ezeli rakibin arasında oynanan son 7 karşılaşmada Fener'in 1 galibiyeti olduğunu anımsattı.

17 Kasım 2016Jan Olde Riekerink`i şaşırtan cevap: Heykelini dikerlerHollandalı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink ile sohbet eden Galatasaraylı yönetici, “Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yi yendin ama Kadıköy'de 17 yıllık galibiyet hasretine son verirsen heykelin dikilir” dedi.İlgili Haberi Oku

Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Beşiktaş deplasmanında çok iyi ağırlandıklarını, Fenerbahçe'den de aynı hassasiyeti beklediklerini belirtip, teknik heyet ve futbolculara, “Kadıköy sizi korkutmasın” mesajı gönderdi. Başkan Dursun Özbek'in de gideceği Ülker Stadı'nda bir tatsızlık çıkmayacağını düşünen yöneticilerden Alper Narman, “Türk futboluna yakışacak bir karşılaşma olacak. Biz de istediğimiz sonucu alarak, yolumuza devam etmek istiyoruz” diye konuştu.