SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Senegalli golcü Moussa Sow, oldukça duygusal bir yapıya sahip olan Emmenuel Emenike'nin adeta psikoloğu gibi. Nijeryalı golcünün takımda en iyi anlaştığı isim de Sow… Senegalli yıldız, Emenike'nin morali bozuk olduğunda onun yanına giderek moral veriyor. Sow, Nijeryalı golcü ile sık sık konuşmalar yapıyor. Emenike de attığı gollerden sonra yedek kulübesine koşarak sevincini Senegalli yıldız ile paylaşıyor.

17 Kasım 2016Fenerbahçe için ya düğün ya matem!Fenerbahçe, pazar günü adeta sezon finalini oynayacak. Galibiyet halinde “Şampiyonluk yarışında ben de varım” diyecek, beraberlikte zirveyle puan farkı açılabilir, yenilgi durumunda Kadıköy'ün büyüsü bozulacak.İlgili Haberi Oku

DERBİ SABIRSIZLIĞI

Galatasaray derbisini sabırsızlıkla beklediğini söyleyen Sow, “Çok zorlu bir maç olacak. Ama taraftarımızın desteğiyle kazanacağız” dedi. Fenerbahçe’nin yıldız ismi, “Ezeli rakibimize gol atmak istiyorum. Derbilerin atmosferi farklı olur. Galip gelerek Galatasaray’ın önüne geçmek ve zirveyle aramızdaki puan farkını azaltmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.