SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lionel Messi Barcelona’dan ayrılıyor mu? Başkan Bartomeu açıkladı!

Lionel Messi'nin Barcelona'dan ayrılacağı iddiaları üzerine Katalan kulübünün başkanı Josep Maria Bartomeu açıklama yaptı. Ortada bir görüşme olmamasına rağmen başkan Bartomeu Messi'nin futbolu burada bırakacağına inandığını söyledi.

Görkem ÇOKSEZEN
Güncellenme: 21:10, 16/11/2016
Lionel Messi Barcelona’dan ayrılıyor mu? Başkan Bartomeu açıkladı!

Lionel Messi’nin Barcelona ile sözleşme uzatmama kararı iddiaları üzerine Katalan devinin başkanı Josep Maria Bartomeu açıklamalar yaptı. Barcelona’nın başkanı Lionel Messi’nin futbolu bu kulüpte bırakacağına inancının tam olduğunu söyledi.

Rakuten ile yapılan 232 milyon Euro’luk forma sponsorluğu anlaşmasında konuşan başkan, “Muhteşem oyunculardan kurulu bir takımız. Bu takımın bir lideri var; şüphesiz o da tüm dünyaca popüler olan Messi. Tüm Barcelona camiası inanıyor ki her şey olması gerektiği gibi olacak. Çünkü o son yıllarda bize sportif alanda başarı katan bir kişilik” ifadekerini kullandı.

29 yaşındaki Messi Barcelona ile çıktığı 456 maçta 433 kez fileleri sarsarak kırılması zor bir rekora imza attı.

PIQUE VE SHAQIRA İŞİ BAĞLADI

Barcelona’nın yeni sponsorluğu için Gerard Pique & Shaqira çiftinin aracı olduğu ortaya çıktı. Çiftin Rakuten firmasının CEO’su Mikitani ile yakın arkadaş olduğu ve bir yemekte Barcelona ile işbirliği yapma konusunun gündeme geldiği ifade edildi.

4 yıllık anlaşma gereği Barcelona’nın kasasına yıllık 61 milyon Euro girecek.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

14 Kasım 2016Dünya futbolunu değiştirecek karar! Lionel Messi ayrılıyorBarcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, Lionel Messi’nin sözleşme uzatmama kararı ile yıkıldı. Ünlü spor gazetesi Marca, yıldız oyuncunun Ibiza tatilinde bu kararı babası aracılığı ile başkana ilettiğini yazdı. Arjantinli 2018’de Barça’dan ayrılabilir.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:20:52,